-8%

Vaillant 26 CS/1-5 Ecotec Plus VUW Tam Yoğuşmalı Kombi

49.950,00 TL

Online Kombi Ayrıcalığıyla Vaillant Ecotec Plus 26CS/1-5 Yoğuşmalı Kombinizi İstanbul İçi Aynı Gün Hızlı Teslimat ve Hızlı Montaj

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında Filo Araçlarımızla Dairenize Kadar ÜCRETSİZ Teslimat!

Uzman Satış Personellerimizden Montaj, Kombi Değişim İşlemleri, Tadilat Projesi ve Yeni Proje Hakkında Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

Satın Aldığınız Buderus Kombinin İçerisinden Standart 80 cm Baca ve 1 Adet Dirsek Çıkmaktadır.

Ekstra Baca Uzatması, Dirsek, Ocak Flexi Kullanılması Halinde Ücret Farkı Çıkmaktadır.

İstanbul İçinde Kombinizin Garantisinin Başlaması İçin İGDAŞ’tan Kombi Gaz Uygunluk Belgesi (Değişim Belgesi) Alınması Gerekmektedir.

İGDAŞ Uygunluk Belgesi Alınmamış Kombilerin Garantisi Yetkili Servis Tarafından Başlatılmamaktadır.

Dairenizde Sizden Önce yada Sizin Tarafınızdan Doğalgaz Tesisatında Proje Dışı Yapılan Değişikliklerde Kombi Değişim Belgesi ile İşlem Yapılamaz ve Yeniden Tadilat Projesi Çizilmesi Gerekir.

En Uygun Kombi Fiyatlarını ve Çeşitlerini Bizde Bulabilirsiniz Hemen Arayın yada Mağazamızı Ziyaret Edin Sizlere Yardımcı Olalım .
Aradığınız Tüm Yoğuşmalı Sıfır Kombi Modellerini Sitemizden yada Telefon Hattımızdan Sipariş Verebilirsiniz.

ONLİNE KOMBİ AYRICALIĞIYLA AYNI GÜN HIZLI TESLİMAT VE HIZLI MONTAJ 

İSTANBUL ANADOLU VE AVRUPA YAKASINDA ÜCRETSİZ TESLİM...

BİR TELEFON KADAR UZAĞIZ ARAYIN GETİRELİM...

Alanında Uzman Teknisyenimizden Montaj ve Proje İçin Bilgi Alabilirsiniz...

Eski Kombinizi Takasla Alıyoruz...

Ücretsiz Hızlı Teslimat, Hızlı Montaj ekibimiz ve Filo Araçlarımızla Aynı Gün Hizmet Vermekteyiz...

Satın Almak İstediğiniz Tüm Kombilere Mağazamıza Gelip Görerek Alabilirsiniz...

Sepeti görüntüle

Açıklama

Vaillant ecoTEC Plus VUW 26 CS/1-5 Plus Yoğuşmalı Kombi Isıtma:17.200 kcal/h ve Sıcak Su:20.000 kcal/h

Sıcak Su:23,0 kW Sıcak Su:11/13,2 lt/dk

Vaillant ecoTEC Plus Tam Yoğuşmalı Kombiler yenilenen teknoloji ve çok şık tasarımıyla benzersiz tasarruf ve konforu sunmaya devam ediyor.

Vaillant ecoTEC Plus Tam Yoğuşmalı Kombiler, A sınıfı ısıtma enerji verimliliğinde maksimum tasarruf ve konforu gelişmiş teknolojisiyle sunar. Yenilenen ara yüz ve çok şık tasarımı ile size ve ailenize evinizin şık konforunu yaşamak kalır.

Akıllı Yanma Teknolojisi IoniDetect ile verimli yanma ve düşük modülasyon

Kullanmış olduğunuz gazın kalitesi zaman zaman değişkenlik göstermektedir. Değişken gaz kalitesi yanmayı kararsız ve verimsiz hale getirmektedir. IoniDetect teknolojisi ile gazın yanması sürekli olarak izlenir.IoniDetect sayesinde, gelen gazın kalorifik değerlerine göre en ideal hava-gaz karışımı otomatik olarak ayarlanır ve en verimli koşulda yanma sağlar. Düşük modülasyon oranı ile ihtiyaç duyulan ısıtma ve sıcak su kapasitesine göre kapasitesini %10’a kadar indirerek enerji tasarrufu sağlar; değişen hava sıcaklıklarına göre kapasitesini optimum şekilde ihtiyaca göre ayarlar ve maksimum tasarruf sağlar.

Yüksek Tasarruf ve Uzaktan Erişilebilirlilik
Vaillant ecoTEC Plus tam yoğuşmalı kombilerin tamamı %94 sezonsal ısıtma verimi ile A enerji sınıfına sahiptir. ecoTEC Plus tam yoğuşmalı kombiler, VRC 720/f sensoCOMFORT veya VRT 380/f sensoHOME oda termostatı ve dış hava duyargası ile kullanıldığında A+ sezonsal sistem ısıtma verimliliğine sahiptirler. Aynı zamanda, ürünle birlikte uyumlu olarak çalışabilen sensoNET VR 921 internet modülü ile cep telefonu veya tabletle cihaza uzaktan bağlanılabilir. VRC 720/f veya VRT 380/f oda termostatları ile günü farklı sıcaklık aralıklarında kontrol edebilirsiniz.

Çok şık Tasarımı ile Evinizin Şıklığını Tamamlarken, 45 dB(A)’a varan düşük ses seviyesi ile çok sessizdir.
Vaillant ecoTEC Plus Tam Yoğuşmalı kombiler, yenilenen kasa ara yüz ile çok şık tasarlanmıştır. Dokunmatik tuş takımı ile kolay kullanılabilir estetik bir görünüme sahiptir. 45 dB(A)’a varan düşük ses seviyesi ile çok sessizdir.

ecoTEC plus Sistem Etiketi
Vaillant ecoTEC Plus tam yoğuşmalı kombilerin tamamı %94 sezonsal ısıtma verimi ile A enerji sınıfına sahiptir. ecoTEC Plus tam yoğuşmalı kombiler, VRC 720/f sensoCOMFORT veya VRT 380/f sensoHOME ve dış hava duyargası ile birlikte kullanıldığında A+ sezonsal sistem ısıtma verimliliğine sahiptirler.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“Vaillant 26 CS/1-5 Ecotec Plus VUW Tam Yoğuşmalı Kombi” için yorum yapan ilk kişi siz olun